fotograf
fotograf bolesławiec fotograf jawor
foto jawor
FOTOGRAF ŚLUBNY, KOMUNIE, CHRZCINY, STUDNIÓWKI, SESJE W PLENERZE...Zapytaj!    Fotograf Jawor, Legnica, Świdnica, Złotoryja i okolice
fotograf ślubny świebodzice
reportaz slubny
                    MENU GLÓWNE
          STRONA GŁÓWNA                   
          O MNIE                           
          OFERTA FOTOGRAFICZNA
          ZAPYTANIE O CENĘ - ŚLUB
          KONTAKT                           
          POLECAM                           


                    GALERIE
          REPORTAŻ ŚLUBNY       
          CHRZEST       
          KOMUNIA ŚWIĘTA       
          PORTRET       
          KRAJOBRAZY       
          SPORT       
          PRODUKTOWE (PACKSHOT)       Oferta ślubna

      Wybierając moją ofertę otrzymujecie Państwo zdjęcia robione z pasją, dużą starannością i pełnym zadowoleniem! Posiadam zezwolenia na wykonywanie zdjęć uroczystości kościelnych!

      Zapraszam do mnie na rozmowę, pokażę jak wygląda przykładowy FOTOALBUM, czy FOTOCANVAS oraz omówimy inne szczegóły jak plener itd. UWAGA! Nowe osoby z polecenia Pary Młodej, której robiłem zdjęcia będą miały zniżkę!

Wszystko zależne jest od Państwa wymagań.

WYŚLIJ SZCZEGÓŁOWE ZAPYTANIE O CENĘ!


PRZYGOTOWANIA

Pełen reportaż z przygotowania: zdjęcia u Pana młodego i u Pani młodej (ubieranie, malowanie, poprawianie, wyczekiwanie, podróż, bramy itp.) oraz błogosławieństwo. Możliwość również zdjęć u fryzjera itp. (w gabinecie zewnętrzym).

CEREMONIA

Przybycie, zdjęcia pod kościołem, wejście, nabożeństwo, przysięga, wyjście, wręczanie prezentów.

WESELE

Przybycie, przywitanie gości weselnych, toast za zdrowie Młodej Pary, pierwszy taniec, tort weselny krojony przez Młodą Parę, podziękowania dla rodziców, tańce, zabawy i hulanki, zdjęcia młodej pary z każdym gościem, oczepiny.
Pobyt na weselu do godziny 01.00. Możliwość przedłużenia lub wykupienia poprawin.

PLENER

Zdjęcia w plenerze. Kwestia ustalenia na rozmowie. Do zdjęć w plenerze posiadam kilkanaście fajnych rekwizytów, które urozmaicą zdjęcia i nadadzą im uroku. Polecam!

ALBUMY ŚLUBNE I OBRAZY NA PŁÓTNIE
Składam dla Państwa albumy ślubne w formie FOTOKSIĄŻKI lub FOTOALBUMU. Cena jest uzależniona od rodzaju albumu, przekładek, ilości stron, jakości i rodzaju oprawy albumu (fotooprawę, oprawę imitującą płótno lub oprawę z ekoskóry, skóry naturalnej itp.). Najczęściej jednak zastanawiamy się nad tym razem z Państwem Młodym po wykonaniu zdjęć. Wówczas Państwo wybieracie z jakiego zdjęcia robimy fotocanvas oraz jaki wybieracie album oraz drukarnię.

Fotoksiążki są tańsze od Fotoalbumów - różnią się jakością i grubością stron. Najczęściej wybierane przez klientów są fotoalbumy, które występują w cenie od 240 do 300 zł (ceny z drukarni) w rozmiarze 30x30cm o świetnych stronach przekładkowych (okładka - fotooprawa drukowana) - więc na taką formę proszę się przygotować bo są piękne :) Do tego przygotowanie albumu około 100 zł - zależne od ilości stron i zdjęć.
Tutaj możesz zobaczyć przykładowe albumy - KLIKNIJ
Tutaj zobacz cennik albumów - KLIKNIJ lub skorzystaj z innej tańszej firmy. Ściągnij program i sam stwórz sobie fotoalbum wedle własnego uznania!

Nie przygotowuję albumów klasycznych, gdzie zdjęcia wywołuje się i wkleja do albumu (chyba, że na specjalne życzenie - cena jednak nie różni się zbytnio od ceny fotoalbumu). Do fotoalbumu można również dokupić zaokrąglenie rogów albumu, inne metaliczne strony albumu (domyślnie są jedwabiste), pudełko drewniane na album itp. itd..

Zamawiam także dla Państwa FOTOCANVAS.
Są to obrazy drukowane techniką cyfrową na tkaninie o gramaturze 320-480 g/m2 idealnie imitującej płótno malarskie. Nawinięte są na drewnianą ramkę. Na końcu obraz jest lakierowany by zapewnić długowieczność. Canvas polecany jest szczególnie do wykonania wszelkiego typu wydruków reprodukcji, obrazów, grafik i fotografii o artystycznym (malarskim) charakterze. Cena za format 40x60cm! wynosi ok. 100 zł - (najczęściej go wykonujemy i polecamy choćby wybór 1 sztuki).
Przykładowe zdjęcia Fotocanvas poniżej (kliknij):
   
STRONA INTERNETOWA ZE ZDJĘCIAMI (100 zł)

Umieszczam zdjęcia ze ślubu na specjalnie przygotowanej stronie internetowej, aby goście weselni mogli je sobie spokojnie poprzeglądać i pobrać. Zdjęcia będą widoczne 3 miesięce, kwestia ustalenia. Dodatkowo możliwość zabezpieczenia albumu internetowego na dostęp przez login i hasło.

OK. 25-50 ODBITEK NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM (ZAWSZE GRATIS)

25-50 wybranych przeze mnie zdjęć w formie odbitek na papierze fotograficznym w formacie 13x18 lub 15x21 cm - zależnie od wybranyc opcji oferty.

PREZENTACJA DVD (200 zł)

Prezentacja zdjęć z podkładem muzycznym na płycie DVD firmy Verbatim.                                     

WSZYSTKIE ZDJĘCIA NA PŁYCIE DVD

Wszystkie zrobione zdjęcia dostarczam na płycie DVD firmy Verbatim (1 lub 3 KOPIE!) wraz z pudełkiem i nadrukiem na płycie i pudełku. Okładki drukuję na błyszczącym fotopapierze format A4! Możliwość zamówienia innych okładek.


Podsumowanie

Wszystkie wykonane zdjęcia dostarczam na płycie DVD. Wybrane przeze mnie ok. 25-50 zdjęć (15x18cm lub 18x21) dodaję gratis w formie odbitek na papierze fotograficznym. Każde jedno zdjęcie przechodzi kadrowanie i poddaję je lekkim korektom i retuszom (lecz bez przesady, aby zachować naturalność osoby). Te najlepsze zdjęcia są głębiej i dokładniej obrabiane, by wydobyć z nich pełne piękno i klimat z tego cudownego dnia.
Wszystko można ze mną ustalić, gdy spotkamy się u mnie na rozmowie. Pokaże także przykładowe fotoalbumy, fotoksiążki, fotocanvas oraz jak wyglądałaby prezentacja multimedialna.