fotograf
fotograf bolesławiec fotograf jawor
foto jawor
FOTOGRAF ŚLUBNY, KOMUNIE, CHRZCINY, STUDNIÓWKI, SESJE W PLENERZE...Zapytaj!    Fotograf Jawor, Legnica, Świdnica, Złotoryja i okolice
fotograf ślubny świebodzice
reportaz slubny
                    MENU GLÓWNE
          STRONA GŁÓWNA                   
          O MNIE                           
          OFERTA FOTOGRAFICZNA
          ZAPYTANIE O CENĘ - ŚLUB
          KONTAKT                           
          POLECAM                           


                    GALERIE
          REPORTAŻ ŚLUBNY       
          CHRZEST       
          KOMUNIA ŚWIĘTA       
          PORTRET       
          KRAJOBRAZY       
          SPORT       
          PRODUKTOWE (PACKSHOT)       firma ExFoto Świadczy usługi fotograficzne. W tym głównie specjalizuje się w fotografii ślubnej.

      Jeśli podoba Ci się mój styl to zapraszam do kontaktu.

      Posiadam bardzo dobry sprzęt fotograficzny, ale to nie on naciska spust migawki. Dzięki ogromnej pasji i kilkuletnim doświadczeniu w fotografii, potrafię uchwycić najlepsze momenty w połączeniu z poprawną kompozycją zdjęcia i odpowiednim świetle. Każde zdjęcie, które przekazuję po skończonej pracy musi być dopracowane do perfekcji. Kilka wybranych zdjęć przerabiam tak, że można je nazwać artystyczne. Staram się uchwycić najlepsze momenty, emocje, chwile, które zazwyczaj nikt by nie dostrzegł. Z przyjemnością zatrzymam w kadrach Wasze wspomnienia, począwszy od przygotowań, poprzez uroczystość zaślubin, po przyjęcie weselne oraz sesję w plenerze. Chcę, aby po latach, każde spojrzenie na ślubne fotografie na nowo budziły w Was emocje, które były Waszym udziałem.

Gdy emocje opadną oddam w Wasze ręce najpiękniejsze ujęcia.

BEZPIECZEŃŚTWO: Gwarantuję bezpieczeństwo w razie awarii sprzętu! Posiadam więcej niż jeden aparat oraz więcej niż jedną zewnętrzną lampę błyskową. Posiadam także zezwolenia na wykonywanie zdjęć z ceremonii kościelnych - wydane przez Kurię Biskupią. Dzięki temu unikniecie Państwo przykrej niespodzianki, kiedy ksiądz udzielający ślubu wyprasza z kościoła fotografa, nieposiadającego pozwolenia!

SPRZĘT: W moim zaopatrzeniu znajdują się profesjonalne lustrzanki firmy Canon wraz z obiektywami takich firm jak Canon, Sigma, Samyang (głównie jednak sprzęt CANONA). A także potrzebne wyposażenie (filtry, blendy, lampy, stół bezcieniowy i inny sprzęt potrzebny do realizacji zamówień oraz rekwizyty do pleneru ślubnego).

Ciągle się rozwijam, polepszam sprzęt oraz dążę do nieskończonej perfekcji i własnego stylu.